
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G, 200 MP ana kamera, MediaTek Dimensity 7300-Ultra işlemci ve 5110 mAh batarya ile dikkat çekiyor. Cihaz, IP68 dayanıklılığa sahip.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5110 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| Ön Kamera | 20 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | MediaTek Dimensity 7300-Ultra |
| 5G | Var |
| SIM Tipi | Nano + eSIM |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 19999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |