
Xiaomi Redmi 15C, 6.9 inç HD+ ekran, 8GB RAM ve 256GB depolama kapasitesi sunar. Android işletim sistemi ve 50 MP ana kamerasıyla öne çıkar.
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 6000 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| TrendyolÜcretsiz kargo | 8899.00 TL | 21 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 9549.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |
| idefixÜcretsiz kargo | 9858.24 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| PazaramaÜcretsiz kargo | 10550.40 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |