
Xiaomi Redmi Note 10 Pro, 6.67 inç AMOLED ekranı, 108 MP ana kamerası, 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafızası ile dikkat çeken bir Android akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5020 mAh |
| Arka Kamera | 108 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Qualcomm Snapdragon 732G |
| 5G | Yok |
| Ağırlık | 193 g |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 8499.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |