
Xiaomi Redmi Note 14 Pro, 6.67 inç AMOLED ekranı, 200 MP ana kamerası, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile güçlü bir Android telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5110 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| Ön Kamera | 32 MPmuhtemel |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Dimensity 7300 Ultra |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Ağırlık | 190 g |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| TrendyolÜcretsiz kargo | 15299.00 TL | bir ay önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 16499.00 TL | 2 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |