
Xiaomi Redmi Note 15 Pro, 6.77 inç ekranı, 200 MP ana kamerası ve güçlü Snapdragon 7s Gen işlemcisiyle dikkat çekiyor. 6500 mAh bataryası ve 8 GB RAM / 256 GB dahili hafızası ile öne çıkıyor.
| Ekran Boyutu | 6.8 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 6500 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| Ön Kamera | 32 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Snapdragon 7s Gen Mobile Platform |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Ağırlık | 195 g |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 16799.04 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| PazaramaÜcretsiz kargo | 17249.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| n11Ücretsiz kargo | 17872.00 TL | 5 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |
| A101 | 19499.00 TL | Az önce güncellendi | DetayMağazaya git |
| Migros | 19999.95 TL | 3 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |