
Xiaomi Redmi Note 15 Pro, 6.77 inç ekrana, 256 GB dahili hafızaya ve 8 GB RAM'e sahiptir. Android işletim sistemi ile güçlendirilmiştir.
| Ekran Boyutu | 6.8 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 6500 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| Ön Kamera | 32 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Snapdragon 7s Gen Mobile Platform |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Ağırlık | 210 g |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 16704.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 17249.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |
| TrendyolÜcretsiz kargo | 17249.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 19499.00 TL | Az önce güncellendi | DetayMağazaya git |
| Migros | 19999.95 TL | 3 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |
| Mediamarkt | 20249.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 26499.00 TL | Az önce güncellendi | DetayMağazaya git |