
Apple iPhone 11, 6.1 inç ekranı, A13 Bionic işlemcisi, 4 GB RAM ve 128 GB dahili hafızasıyla dikkat çeken bir modeldir.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Batarya | 3110 mAh |
| Arka Kamera | 12 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A13 Bionic |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 11760.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |