
Apple iPhone 14, 6.1 inç Super Retina XDR ekranı, A15 Bionic işlemcisi ve 128 GB dahili depolama alanı ile güçlü bir deneyim sunar.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Batarya | 3279 mAh |
| Arka Kamera | 12 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A15 Bionic |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 32399.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |