
Apple iPhone 15, 6.1 inç Super Retina XDR ekran, güçlü A16 Bionic çip ve 48 MP ana kamera sunar. 128 GB dahili hafıza ve 5G desteği ile dikkat çekiyor.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Batarya | 3349 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A16 Bionic |
| 5G | Var |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 38226.24 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |