
Apple iPhone 15 Plus, 6.7 inç ekranı, A16 Bionic işlemcisi ve 256 GB dahili hafızası ile öne çıkan yenilenmiş bir akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 6 GB |
| Batarya | 4383 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A16 Bionic |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 52499.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |