
Apple iPhone 15 Pro, 6.1 inç ekranı, 8 GB RAM, 512 GB depolama ve 48 MP arka kamerasıyla dikkat çeken, A17 Pro işlemcili yenilenmiş bir akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 3650 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A17 Pro |
| 5G | Var |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 67599.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |