
Apple iPhone 16 Pro, Apple A18 Pro işlemcisi, 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza sunar. 6.3 inç ekranı ve gelişmiş kamera özellikleri ile dikkat çeker.
| Ekran Boyutu | 6.3 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 3582 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A18 Pro |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 81359.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |