
Yenilenmiş Apple iPhone SE 2020, 4.7 inç ekranı, A13 Bionic işlemcisi ve 64 GB dahili hafızasıyla dikkat çekiyor.
| Ekran Boyutu | 4.7 inç |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Batarya | 1821 mAh |
| Arka Kamera | 12 MP |
| Ön Kamera | 1.2 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A13 Bionic |
| 5G | Yok |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Nano + eSIM |
| Ağırlık | 148 g |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 6999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |