
Yenilenmiş iPhone 14 Plus 256 GB, 6.7 inç ekranı ve güçlü A15 Bionic işlemcisiyle yüksek performans sunar; 12 ay garantili ve B kondisyonludur.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 6 GB |
| Batarya | 4323 mAh |
| Arka Kamera | 12 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A15 Bionic |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 37439.04 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |