
Samsung Galaxy S23 FE, 6.4 inç Dynamic AMOLED ekran, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı sunar. 50 MP ana kamerasıyla dikkat çeken bir modeldir.
| Ekran Boyutu | 6.4 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 4500 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Exynos 2200 |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 23455.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |